Доставка

Доставка

Головною метою компанії "Профнастил-Захід" є надання найкращого і зручного сервісу нашим клієнтам. Саме тому ми пропонуємо доставку кожного замовлення до вас на об'єкт.

  1. Доставка при обсязі від 1000 м2 - безкоштовна. Доставка при замовленні на суму понад 55 000 грн - безкоштовна.
  2. При меншому обсязі ми прорахуємо для Вас вартість, але вона, звичайно, буде істотно нижче, ніж Ви будете вивозити своє замовлення самі з виробництва, тому ми формуємо збірні вантажі в різних напрямках по Україні. 
  3. Доставка з моменту виробництва готової продукції на об'єкт здійснюється протягом 1-2 днів.
  4. Можлива доставка у вихідний день, якщо у Вас немає можливості зустріти машину протягом робочого тижня. 
  5. При маленькому об'ємі замовленої продукції ми зробимо адресну доставку Вашого замовлення за допомогою служби доставки - працюємо з компанією САТ, Нова пошта, Інтайм, Делівері. Тривала співпраця, страховка і дбайлива упаковка готової продукції гарантує Вам доставку вантажу в цілості й схоронності. 
  6. Якщо в процесі доставки вантаж якимось чином був пошкоджений, ми замінимо зіпсовану продукцію. Доставка, звичайно ж, за рахунок компанії.

Компанія "Профнастил-Захід" гарантує швидку і точну поставку транспорту, збереження і дбайливу поставку товару.Працюючи з нами, Ви можете бути впевнені у чіткій організації і надійності, адже хороша репутація - головне в нашому бізнесі!


Замовити